دوره های کودکان

معرفی کتاب

مجموعه کتاب هایENGLISH TIME  در مجموع 8 جلد کتاب آموزشی همراه با کتاب داستان برای گروه سنی کودکان 7 تا 12 سال در نظر گرفته شده یکی از کاملترین و جذاب ترین متدهای آموزشی زبان انگلیسی انتشارات Oxford که مورد تائید دانشگاه Oxford نیز هست.

 در این سری کتاب ها بیشترین تمرکز روی مکالمه کودکان می باشد که با در نظر گرفتن آزمون Speaking و اعطای جوایز زمینه را برای مکالمه بی دغدغه و بدون استرس را برای این گروه سنی فراهم آورده است. 

تجهیزات آموزشی

آموزشگاه زبان سیمین با مجهز کردن کلیه کلاسها به سیستم هوشمند و آموزشی I TOOLS ، فلش کارت، پوسترهای آموزشی، فیلم آموزشی مرتبط در تلاش است در محیط آموزشی و در مدت زمان محدود امکان یادگیری مستمر زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم آورد. تنوع گوناگون تمارین و طراحی آزمون (Quiz) و طراحی جزوه تمرین در منزل (Home Work) کمک شایانی در پیشرفت تحصیلی و یادگیری ساده تر زبان برای زبان آموزان عزیز دارد.
کلیه اصول مقدماتی و مهارت نوشتاری به طور کامل در این دوره آموزش داده می شود. طراحی این کتاب با درس های کوتاهش این حس را به زبان آموز می دهد  که پروسه یادگیری زبان بسرعت پیش می رود و اعتماد به نفس آنها را بیشتر می کند. دروس این کتب اصطلاحات و مکالمات رایج  و روزمره انگلیسی را شامل می شود.

آزمونهای بین المللی

زبان آموز در این گروهی سنی پس از گذراندن 20 ترم آموزشی علاوه بر اخذ مدرک کودکان از آموزشگاه زبان سیمین، برای آزمونهای بین المللی کمبریج (Starter, Movers, Flyers) نیز آماده می باشند که محل برگزاری این آزمون در اموزشگاه و با ممتهن های NATIVE در هر 4 مهارت (Listening, Reading, Writing, Speaking) برگزار می گردد و مدرک مربوطه از دانشگاه کمبریج صادر و به زبان آموز اعطاء می گردد و نام زبان آموز در سایت کمبریج نیز درج می گردد. از مزیت های این مدرک می توان به اعتبار نامحدود و نشانگر بودن سطح بین المللی زبان آموز اشاره کرد. برگزاری کلاسهای توجیهی قبل از آزمون و برگزاری آزمونهای آزمایشی از دیگر امکاناتی است که آموزشگاه در اختیار زبان آموز می گذارد.

آموزشگاه برای سهولت در بحث ارتباط مستقیم با اولیاء و در جریان گذاشتن وضعیت تحصیلی فرزندان می توانند بصورت آنلاین در سایت سیمین از طریق کد کاربری و رمز عبور زبان آموز که هنگام ثبت نام برای ایشان تخصیص داده شده وارد سایت شوند و وضعیت تحصیلی، نمرات آزمونها و نمره پایان ترم فرزندان خود را چک نموده و در صورت نیاز می توانند از صندوق پیشنهادات و انتقادات مستقیما با مدیریت آموزشگاه ارتباط برقرار نمایند.

نوع برگزاری این کلاسها بصورت گروهی و ترمیک 2 روز در هفته، در طی سال تحصیلی (شنبه / دوشنبه ) ( یکشنبه / چهارشنبه ) ( سه شنبه / پنجشنبه ) و در تابستان بصورت نیمه فشرده 3 جلسه در هفته، زوج یا فرد ساعات 9 الی 12:45 و عصر 15 الی 20:30 می باشد.