دوره های نوجوانان

معرفی کتب آموزشی
 

مجموعه کتاب هایGOT IT  که برای گروه سنی نوجوان 12 تا 17 سال طراحی و در نظر گرفته شده یکی از کاملترین و جذاب ترین متدهای آموزشی زبان انگلیسی انتشارات Oxford که مورد تائید دانشگاه Oxford نیز هست.
این سری کتاب ها در8 جلد با تصاویر، داستانها و فعالیت های کلاسی جذاب طراحی شده که بیشتر تمرکزش روی مکالمه می باشد از ویژگی این کتاب نسبت به کتابهای دیگر تمرکز بر روی مهارت اصلی مکالمه زبان بوده که برای این گروه سنی آموزش داده می شود بسیار ضروری است. 

نحوه آموزش


به منظور تکمیل مطالب آموزشی، کلیه کلاسها مجهز به سیستم آموزشی هوشمند برنامه I TOOLS می باشد. تنوع گوناگون تمارین و طراحی آزمون (Quiz) و جزوه تمرین در منزل (Home Work) و اختصاص دادن جلسه ای از کلاس به فیلم مرتبط ( Movie session )، زمینه را برای یادگیری زبان در محیط واقعی و طبیعی کلاس آماده می سازد که این امر کمک شایانی در پیشرفت تحصیلی و یادگیری ساده تر زبان در مدرسه نیز دارد.

کلیه اصول مقدماتی و مهارت نوشتاری به طور کامل در این دوره آموزش داده می شود. طراحی این کتاب با درس های کوتاهش این حس را به زبان آموز می دهد  که پروسه یادگیری زبان بسرعت پیش می رود و اعتماد به نفس آنها را بیشتر می کند. دروس این کتب اصطلاحات و مکالمات رایج  و روزمره انگلیسی را شامل می شود.

آزمونهای بی المللی


برای دوره ی پیشرفته این گروه سنی آموزشگاه کتابهای PET RESULT (4ترم) FCE RESULT ( 6 ترم )و CAE RESULT (6 ترم ) را درنظر گرفته که بعد از گذراندن دوره های فوق زبان آموز آماده برای شرکت در آزمونهای بین المللی کمبریج می باشد که آموزشگاه سیمین نمایندگی برگزاری این آزمونها همراه با اعطای مدرک بی المللی را دارد.کلاسهای آمادگی برای آزمون و برگزاری آزمونهای آموزشی از دیگر امکانات آموزشگاه می باشد که بصورت رایگان برای زبان آموزان این مجموعه ارائه می گردد.

ارتباط با اولیاء

آموزشگاه برای سهولت در بحث ارتباط مستقیم با اولیاء و در جریان گذاشتن وضعیت تحصیلی فرزندان می توانند بصورت آنلاین در سایت سیمین از طریق کد کاربری و رمز عبور زبان آموز که هنگام ثبت نام برای ایشان تخصیص داده شده وارد سایت شوند و وضعیت تحصیلی، نمرات آزمونها و نمره پایان ترم فرزندان خود را چک نموده و در صورت نیاز می توانند از صندوق پیشنهادات و انتقادات مستقیما با مدیریت آموزشگاه ارتباط برقرار نمایند.

نوع برگزاری این کلاسها بصورت گروهی و ترمیک 2 روز درهفته، در طی سال تحصیلی (شنبه / دوشنبه ) ( یکشنبه / چهارشنبه ) ( سه شنبه / پنجشنبه ) و در تابستان بصورت نیمه فشرده 3 جلسه درهفته، زوج یا فرد ساعات 9 الی 12:45 و عصر 15 الی 20:30 می باشد.