خانه زبان

تعریف دوره فونیکس

اگر بخواهیم تعریف کوتاه و جامعی از فونیکس داشته باشیم باید گفت فونیکس یعنی آموزش نقاشی و رنگ آمیزی کاردستی و شعر به زبان انگلیسی .
در این سیستم کودک در عوض حفظ کردن 26 حرف الفبای انگلیسی که معمولا فرار و یادگیری آن سطحی و مشکل میباشد 42، صدای اصلی آنها را توسط حرکات و داستان های مربوط به هر حرف یاد گرفته و سپس با شکل حروف و نوشتن آن آشنا میشود که این شیوه ها باعث تثبیت مطالب به ذهن کودک می شود سپس با ترکیب کردن حروف با هم کودک می تواند کلمات و جملات را به سهولت بخواند و بنویسد.

هدف دوره فشرده خردسالان


هدف دوره آشنایی و ایجاد علاقمندی زبان آموز به زبان انگلیسی، یادگیری حروف، شعر، تقویت مهارت های گفتاری، شنیداری و آماده سازی جهت چگونگی نوشتن حروف است. 

خانه زبان سیمین این افتخار را دارد که محیطی مشابه فراگیری زبان مادری را برای نوآموز فراهم داشته باشد که ساعت حضور زبان آموز از ساعت 7 صبح تا 15 بعدازظهر می باشد. محتوای به روز، اتاق خلاقیت، اتاق بازی، رنگ آمیزی، رقص باله برای دختران و ژیمیناستیک ویژه پسران و آموزش موسیقی و درست کردن کاردستی، کودک را بصورت سمعی و بصری درگیر آموزش و فراگیری مینماید. همچنین مرور و ارزیابی در پایان هر درس به صورت Oral (شفاهی) انجام می پذیرد که برای خردسالان نقش Quiz را ایفا می نماید. این کتابها با طراحی فوق العاده شان برای داشتن کلاسی شاد و پربار طراحی شده اند که از دیگر امکانات و قابلیت های خانه زبان سیمین می باشد.

ویژگیهای دوره

از ويژگيهاي خاص کتابهاي  phonics که برای گروه سنی 3 تا 6 سال طراحی گردیده و بصورت همه روزه با سبک آموزش به روش مصور است که جذابيت خاصي براي کودکان ايجاد ميکند. اين کتاب ها به آموزش 2 مهارت شنیداری وگفتاری مي پردازند. اين کتابها براي آموزش کودکان غیر انگلیسی زبان جهان طراحی گردیده و پیشرفت آرام ولی مستمری را دنبال می کند. کتابها متناسب با سن کودکان بوده و برایشان جذابیت دارد. هر درس کتاب طوری طراحی شده که زبان آموزان با تمرکز بر لغات جدید مکالمات کوتاه رامی آموزند و در عین حال از ساختارهای گرامری ساده و کوتاه نیز در صحبت کردن استفاده می کنند.

جشن فارغ التحصیلی

خانه زبان سیمین بعد از اتمام دوره های phonics در مراسم جشن فارغ التحصیلی مدرک پایان دوره phonics را به همراه عکس یادگاری همکلاسی های کلاس و جایزه به هر نو آموز اعطا می نماید.

خانه زبان سیمین علاوه بر آموزش مستمر زبان انگلیسی امکاناتی از قبیل صبحانه – میان وعده – ریاضی با چرتکه – داشتن پزشک 1 روز در هفته – اجرای موسیقی زنده 1 روز در هفته، را برای فرزندان شما در نظر گرفته که در محیطی شاد و دلپذیر به یادگیری زبانی غیر از زبان مادری خود بپردازند.