دوره های تضمینی IELTS در کرج | آ موزشگاه زبان سیمین در کرج

آيلتس چيست؟

آيلتس آزموني بين المللي و مورد تائيد اكثر كشورها و دانشگاه هاي جهان ميباشد كه در دو شكل جنرال و آكادميك برگزار مي شود. آيلتس آكادميك عموما مناسب آن دسته از متقاضياني است كه به منظور ادامه  تحصيل،  قصد خروج از كشور را دارند و در ساير موارد عموما آيلتس جنرال نياز ميباشد. 
آزمون آیلتس(IELTS=International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصـی و یا کار و یا اقامت در کشـورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. ایـن آزمون مشترکاً توسط دانشگاه کمبریج، کنسولگری بریتانیا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از 500 مرکز در 120 کشور جهان برگزار می‌شود و سالانه چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند.
این آزمون در دو نوع مختلف برگزار می گردد: آکادمیک (Academic) و عمومی (General Training). افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند (کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون و افرادی که به منظور گذراندن دوره‌های کوتاه‌ مدت فنی و حرفه‌ای، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت در کشورهای انگلیسی زبان مسافرت می کنند، می‌توانند از نوع عمومی این آزمون استفاده کنند. 
در آزمون آیلتس کلیه مهارت‌های اصلی آموزش زبان، یعنی مهارت‌های شنیداری، گفتاری (مصاحبه)، خواندن و نوشتن (Listening, Reading, Writing, Speaking)مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. اگر چه دو بخش شنیداری و گفتاری در هر دو نوع آکادمیک و عمومی کاملاً یکسان است، ولی دو بخش دیگر (خواندن و نوشتن) به صورت جداگانه و متفاوت برگزار می‌شود.
سه آزمون اول در يك روز و در زمانی حدود٢ساعت و ۴۵دقيقه برگزار می شود و بخش مصاحبه كه حدود١۵دقيقه طول ميكشد در روزی  جداگانه برگزار می گردد..

مراکز مجاز برگزاری آزمون IELTS

سازمان سنجش تنها مرجع صادرکننده مجوز فعاليت جهت برگزاري آزمون هاي بين المللي در ايران مي باشد و فعاليت مراکزي که از اين سازمان مجوز اخذ نکرده اند فاقد اعتبار و غيرقانوني مي باشد.
مراکز معتبر و مجاز توسط سازمان سنجش توسط لینک زیر قابل دسترسی می باشند.
لینک ورود کلیک کنید

شرکت در دوره های آیلتس :

برای شرکت در دوره‌های آیلتس، زبان آموز حتما باید دانش زبان انگلیسی در سطح  Intermediate(متوسط) را داشته باشد.
دوره‌های آیلتس به طور کلی شامل دوره‌های PRE_IELTS و IELTS می‌باشد. دوره های مذکور هر کدام 4 ماه به طول می انجامند و طی 32 جلسه 90 دقیقه‌ای برگزار می‌شوند. این کلاس‌ها گروهی بوده و به  دو صورت حضوری و آنلاین؛ دو روز در هفته، روزهای زوج (شنبه و دوشنبه) و یا  روزهای فرد (یکشنبه و سه‌شنبه) در ساعات 19:45 الی 20:15 برای کلاس‌های حضوری و 20:30 الی 22:00 برای کلاس‌های آنلاین برگزار می‌شود. همچنین این دوره‌ها در روزهای جمعه به طور حضوری، ویژه شاغلین، به صورت یک جلسه 3 ساعته در ساعات 9:30 الی 12:30 (دو جلسه 90 دقیقه ای به طور متوالی در یه روز) نیز برگزار می‌شود.
 
تعداد دانش آموزان در کلاس حضوری 6 نفر و در کلاس آنلاین 10 نفر می‌باشد.
 
در این کلاسها هر 4 مهارت گفتاری ( Speaking ) شنیداری ( Listening ) نوشتاری ( writing ) و درک مطلب ( Reading ) تقویت می گردد.

در دوره
PRE_IELTS کتاب Bridge to IELTS و در دوره IELTS  کتاب Complete IELTS تدریس میشود. زبان آموز با گذراندن دوره PRE_IELTS قادر به کسب نمره 5 و با گذراندن دوره IELTS می‌تواند نمره 6.5 را در آزمون آیلتس کسب کند؛ در صورتی که زبان آموز تمایل به کسب نمره بالاتر از 6.5 را دارد بعد از گذراندن دوره آیلتس می‌تواند در کلاس‌های خصوصی شرکت کند.
این کلاس ها آمادگی  برای هر دو آزمون Academic (آکادمیک) و General Training (عمومی) را شامل می‌شود.

شهریه هر کدام از دوره‌های مذکور برای کلاس‌های حضوری  850 هزار تومان و برای کلاس‌های آنلاین 800 هزار تومان می باشد.
 
در صورتی که سطح زبان آموز از Intermediate (متوسط) پایین‌تر باشد میتـواند در دوره‌های پیش‌نیاز شرکت کند.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های پیش‌نیاز و همچنین در مورد تعیین سطح و نحوه ثبت نام با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید.
32550585_32550586