تاریخچه

موسسه ی زبان سیمین دراسفند سال 1348  در تهران، باله جنوبی، خیابان تخت جمشید افتتاح شد و تا کنون با بیش از 52 شعبه در سراسر کشور و سه شعبه فعال در کرج فعالیت دارد و اولین موسسه ی زبان در کرج به صورت زنجیره ای می باشد .
موسسه ی سیمین یکی از کهن ترین و نام آشنا ترین موسسات زبان در کرج بوده و سوابق درخشانی طی بیش ازنیم قرن فعالیت خود داشته .
این موسسه ی زبان در کرج  تنها نماینده ی برگزار ی آزمون های بین المللی دانشگاه کمبریج انگلستان در استان البرز بوده و این امکان را برای زبان آموزان فراهم آورده تا در این آزمون ها شرکت کرده و مدارک معتبری را از دانشگاه مذکور دریافت نمایند.
این موسسه زبان در کرج با 4 شعبه ی دخترانه (میدان طالقانی)، پسرانه (پل آزادگان،کوچه حسینی)، میدان مهران ویژه خردسالان و واحد گوهردشت ویژه تمام سنین فعالیت خود را از سال 1381 تا کنون به صورت  رسمی و ثبت شده شروع کرده و هر سه شعبه زیر نظر مدیریت آموزشی اشکان علی آبادی دارنده ی مدرک TESOL از Trinity college England میباشد و برای بهبود و تضمین آموزش خود از مجرب ترین و با تجربه ترین اساتید و کادر آموزشی و پرسنلی برای خدمت رسانی استفاده کرده اند .
آموزشگاه سیمین برگزار کننده ی کلاس های آموزشی برای تمامی گروه های سنی بانوان ، آقایان و خردسالان میباشد و این امکان را فراهم آورده تا حتی عزیزان و علاقه مندانی که در طول هفته زمان کافی برای یادگیری زبان را ندارند از کلاس های فشرده و نیمه فشرده استفاده ی لازم را ببرند.
این کلاس ها به دو صورت پکیج مکالمه ی تخصصی و پکیج آیلتس برای گروه سنی بزرگسالان برگزار می گردد.
علاوه بر این برای گروه سنی نوجوانان  آزمون های PET ,FCE ,CAE و برای گروه سنی کودکان آزمون های YLE را زیر نظر ممتحن رسمی کمبریج برگزار می نماید.