افتتاح پیش دبستان و دبستان پسرانه سیمین

  • 18 ارديبهشت , 1398
  • 12972 نفر
  • کد خبر 100015
افتخاری دیگر از مجموعه موسسات زبان سیمین
 


مزیت آموزش زبان در مدرسه در ساعات آموزشگاهی
بچه ها در مدرسه از همان لحظات آغازین صبح در محیطی قرار می گیرند که از هرجهت یک محیط بابهره گیری از زبان انگلیسی محسوب می شود و علت آن این است که از همان ابتدای صبح معلم زبان در کنار معلم های دیگر و در کنار کودک قرار دارد و کودک وقتی او را درکنار معلم زبان مادری می بیند، مدام آهنگ های انگلیسی و به طور کلی داده های زبان انگلیسی در ذهن خودآگاه و ناخودآگاه کودک زمزمه می شود .
بدین ترتیب زبان انگلیسی برای کودک رفته رفته از حالت غریب و بیگانه گی خارج شده و حتی بچه های ضعیف هم با این شیوه خواسته و ناخواسته در مواجهه و پردازش دائمی کلمات زبان انگلیسی قرار می گیرند . این همان حالتی است که کودک در مواجهه با زبان مادری آن را می آموزد .

مزیت حضور دانش آموزان پایه اول ، دوم و سوم در ساختمان مجزا
حضور دانش آموزان پایه اول ، دوم و سوم در یک مجموعه علاوه بر امکان برنامه ریزی آموزشی، پرورشی و تربیتی بهتر بسیاری از دغدغه های والدین گرامی به خصوص در پایه های پایین تر را نیز برطرف نموده و وجود کلاس های فوق برنامه، خلاقیت، کامپیوتر و ریاضی موجب تنوع آموزش و کشف استعدادهای دانش آموزان گردیده، ضمنا کلیه فعالیت های ورزشی مدرسه در سالن سرپوشیده ورزشی انجام می گیرد .

مزیت کیف در مدرسه
بر اساس تحقیق و پژوهش مناسب ترین زمان برای حل تکلیف درسی برای پایه های اول، دوم و سوم دبستان روزانه بین 45 دقیقه تا 1 ساعت می باشد که این امر زیر نظر استاد مربوطه در فضای مدرسه انجام شده تا اولیاء محترم هیچ گونه دغدغه ای در رابطه با تکلیف فرزندانشان نداشته باشند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید .
026-32549689
026-32500018